icon
icon
icon

مراحل شرکت در مسابقه فیس‌کاپ

 1. وارد سایت فیس‌کاپ شوید و از قسمت "ثبت‌نام تیم‌ها" ثبت‌نام کنید.


  https://facecup.ir/
  تصویر راهنما 0
 2. بعد از ثبت تیم خود به لاتین و فارسی و وارد کردن شماره موبایل خود گزینه‌ی ثبت‌نام را بزنید و اگر مشکلی در نام‌گذاری نباشد، شماره درست بوده و تکراری نباشد، پیام "ثبت شما با موفقیت انجام شد." را در صفحه مشاهده خواهید کرد. سپس برای شما پیامکی حاوی کد شش رقمی ارسال می‌شود.


  https://facecup.ir/auth/register
  تصویر راهنما 1
 3. در قسمت ورود با نام لاتین و کد ارسال شده، وارد پروفایل خود ‌شوید.


  https://facecup.ir/auth/login
  تصویر راهنما 2
 4. اگر رمز ورود خود را فراموش کردید، می‌توانید از گزینه "رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟" استفاده کرده و با چنین صفحه‌ای مواجه می‌شوید که با وارد کردن نام لاتین خود دوباره به شماره موبایل ثبت شده پیامک رمز جدید ارسال خواهد شد:


  https://facecup.ir/auth/forgot-password
  تصویر راهنما 3
 5. برای تکمیل ثبت نام، از سمت راست صفحه، قسمت "پروفایل" اطلاعات خود را تکمیل کنید. اعضای تیم خود را معرفی کنید. (تیم ها از 1 تا حداکثر 6 نفر می‌توانند باشند) رزومه‌های خود و اعضای تیم را آپلود کنید.


  تصویر راهنما 4
 6. به ‌منظور آشنایی شما دوستان با روال انجام مسابقه، فیلم آموزش گام‌به‌گام شرکت در مسابقه و لینک قوانین در داشبورد قرار خواهد گرفت.(به زودی)


  تصویر راهنما 5
 7. از قسمت "دریافت محتوا" می‌توانید به محتوی مورد نیاز برای تولید کد خود دسترسی پیدا کنید. با "دریافت دیتاست نمونه" می‌توانید تعدادی نمونه عکس مشابه عکس‌های مورد استفاده در ارزیابی نهایی، را دریافت نمایید و الگوریتم خود را با آن‌ها تطبیق دهید. با "دریافت داکرهای تست" می‌توانید داکرهای مورد نیاز و همچنین یک نمونه کد به زبان پایتون را دریافت نمایید.


  تصویر راهنما 6
 8. پس از تکمیل الگوریتم و کد خودتان، از قسمت "ارسال کد"، داکر کدهای خود را بارگزاری کنید. شایان ذکر است که فایل ارسالی را تا تاریخ 15 بهمن می‌توانید ویرایش کنید.از 15 بهمن ماه دسترسی برای ارسال کد بسته خواهد شد و الگوریتم‌ها برای ارزیابی، تحویل اساتید هیئت داوری داده می‌شوند.


  تصویر راهنما 7
 9. یک هفته الی 10 روز بعد، نتایج مسابقه اعلام خواهد شد. که از طریق قسمت "نتایج" قابل دسترس است.


  تصویر راهنما 8
 10. اگر با مشکلی مواجه شدید می‌توانید توسط آیکن پیام در انتهای صفحه سمت چپ با پشتیبانی در ارتباط باشید.


  تصویر راهنما 9