درباره ما

Speaker 1

درباره ی ما چه می دانید؟

ما اینجاییم تا با برگزاری یک رویداد جذاب پیرامون حوزه هوش مصنوعی، علاقه مندان به این حوزه را دورهم جمع کنیم. مرکز نوآوری نکسترا به عنوان فعال در عرصه اکوسیستم نوآوری وکارافرینی کشورمان با مشارکت پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، قصد برگزاری رویداد در حوزه هوش مصنوعی، با موضوع تشخیص چهره دارد، رویدادی تحت عنوان فیس کاپ که هدف این رویداد شناسایی تیم ها و افراد مستعد و علاقه مند به فناوری تشخیص چهره است که به شناسایی فرصت ها و چالش های موجود منجر میشود.

در جوامع امروزی، تشخیص چهره پاسخ مناسبی برای افزایش امنیت و جلوگیری از بروز حوادث است و برگزاری رویدادFaceCup موجب خواهد شد تا ذی‌نفعان به سمت ایجاد راه حل های قدرتمند بینایی ماشین سوق داده شوند که در نهایت باعث می شود محیط های عمومی ایمن تر و هوشمندتر شوند.

این رویداد به عنوان مرجعی قابل اعتماد و پیشرو، کیفیت محصولات موجود را با معیار های مختلف خواهد سنجید و فرصتی برای علاقه‌مندان ایجاد خواهد کرد تا عملکرد الگوریتم‌های خود را بیازمایند.

تماس با ما

جهت برقراری تماس با ما میتوانید از اطلاعات زیر و یا پیام خود را از طریق فرم ذیل برای ما ارسال نمایید

آدرس

تهران، بالاتراز تقاطع خیابان کارگرشمالی وخیابان جلال آل احمد، پردیس فنی دانشگاه تهران، ساختمان مکانیک قدیم، مرکز نوآوری نکسترا

شماره تلفن

02191090395

ما را اینجا دنبال کنید

پیام شما با موفقیت ارسال شد